Návod na tělo

Jak používat lidské tělo,
aby bylo zdravé, štíhlé a nebolelo.

Rolfmanuál

Individuální lekce - terapie (nejen) pohybem je vytvořena jen a jen pro vás.

K čemu je dobré absolvovat Individuální lekci nebo lekce?
Skupinové lekce Rolfcvičení jsou velmi účinné. Již po první lekci hlásí lidé velké pozitivní změny. Dnešní doba naše těla stlačuje a uvrhá do chronického napětí. To máme všichni stejné. Skupinové lekce používají obecné nástroje fungující pro všechna naše těla.
Při cvičení, jakémkoli cvičení, by se břicho mělo zužovat - pozor: bez zatahování! - samovolně, bezúsilně. Měly by vám po něm padat kalhoty v pase. A například toto při individuální terapii pohybem hledáme a nacházíme.
Individuální lekce je vytvořena jen a pouze pro vás, vaše jedinečné tělo.

Co od individuální lekce očekávat?
Pokud je vaším přáním od individuální lekce např. kromě odstranění bolestí zad a kloubů, také pomoc s pánevním dnem, zajímá mě, jak vaše tělo vypadá, kde má tzn. podpůrné tkáně, které mě pak vedou. Zajímám se o druh pohybu, druh zaměstnání. Dokáži odhadnout, co vaše tělo deformuje. Zajímám se o okolnosti, o vše, co se vás týká. 

Individuální pozornost je při této lekci vždy plně věnována tomu, jak váš tělesný systém ještě více vylepšit, uvolnit a prodloužit a zúžit, kde je to potřeba (např. oblast pasu). To, co děláte během vašich dnů, jak se pohybujete, jak myslíte (každá vaše myšlenka se ve vašem těle promítá, ovlivní jeho tkáně), jakému sportu se věnujete, tyto všechny vlivy vytvořily vaše tělo tak, jak ho teď v tuto chvíli máte. Se svými jedinečnými vlastnostmi, pohybovými i estetickými. Na ty se během individuální Pohybové terapie zaměřujeme.
Během těchto lekcí najdeme originální pokyny, které fungují na vás. Rolfcvičení a pohyb se tak stávají absolutně jedinečné a vedou k ještě výraznějším výsledkům: téměř okamžitá úleva od napětí a stažení těla, ladnost a lehkost pohybu, přitažlivé a mladické vyzařování. Páteř se ozdravuje a vy krásníte.

Součástí individuální lekce je také konzultace a rozbor pobybových vzorců a návrh programu na míru tělesnému typu klienta s ohledem na jeho životní styl a časové možnosti. 
Výsledkem uplatnění lekce na míru bývá odstranění bolestí, zpevnění a zpružnění celého pohybového aparátu, zlepšení funkce orgánů, lepší pocit a v neposlední řadě i mladší a atraktivnější vzhled.

Pro zvýšení pružnosti celého těla, fasciální sítě a lepší fungování orgánů je možné zahrnout také stravovací tipy vycházející z nejnovějších světových výzkumů. To velmi přispívá k zvýšení kvality života, celkovému pocitu pohody, zpomalení stárnutí a sníšení stresu. A k mladšímu a hezčímu životu.

Mladší a hezčí život - k tomu se hodí mladší a ještě hezčí obličej, krk i dekolt. Pokud mají klienti zájem, věnujeme se na individuální terapii také hodně jim. Zářící, hladší, napjatější pokožka, horní oční víčka každou lekci výš a výš. Výsledky jsou okamžitě viditelné a cítitelné. :-)

Individuální lekce Návod na tělo (nejen Rolfmanual) vede autorka této originální metodiky Ing. Zdenka Šímová a moc se na vás těší.

Cena individuální lekce Návod na tělo (nejen Rolfmanual):
Litoměřice....2.000,- Kč 
Praha.............3.000,- Kč
Individuální lekce trvá cca 75 min.

Pozn.: Individuální lekce jsou primárně určeny pro absolventy kurzů a pobytů Návod na tělo. Vede k mnohem rychlejším a větším pozitivním změnám.

Storno podmínky
Bezplatné zrušení domluveného termínu Individuální lekce je možné nejpozději 24 hodin předem, jinak je nutné uhradit 50% ceny individuální lekce na číslo účtu 3776710257/0100.

Pozn. Nemáte-li s metodikou Návod na tělo (NNT) osobní zkušenost, osvědčuje se absolvovat na začátek 2 hodiny individuální lekce. Pokud s NNT osobní zkušenost máte, většinou přesně víte svůj záměr, co od lekce potřebujete a dovedete tak odhadnout i potřebný čas.

 

Zarezervujte se na čísle 721 337 296 (Zdenka Šímová) nebo e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zanechte nám na sebe kontakt, cca do týdne se Vám ozveme a všechna vaše přání k nám vyřešíme.
Je-li vaše přání urgentnějšího rázu. Volejte.

Copyright © 2017 NavodNaTelo.cz

Build concept & Compiled-code: Václav Paták