Návod na tělo

Jak používat lidské tělo,
aby bylo zdravé, štíhlé a nebolelo.

Jednoduchý návod

Seminář PRAHA 2017 - detail akce

Seminář PRAHA 2017 - detail akce

Seminář PRAHA 2017 - detail akce

V jednoduchosti je síla

Ing. Zdenka ŠímováVíme, že GRAVITACE působí všude a neustále, ale často nevíme jak ji využít, aby naše tělo formovala a ne deformovala. Našich sedm doopravdy jednoduchých nástrojů je překvapivě účinným řešením. Kromě vymizení chronických bolestí hlavy a páteře, pocitů únavy a tíže se Vám prosvětlí pohled na život a uzříte jej z příjemné pohodové perspektivy.

„Po těžkém úrazu jsem se dozvěděla, že mi hrozí ochrnutí od krku dolů. Můj život se rázem změnil. Objevila jsem Rolf-terapii, která mi pomohla se uzdravit a vrátit se do normálního života. Změnil se mi postoj těla, jsem štíhlejší a sebevědomější. Mám šťastnou rodinu a nádherné děti. Teď předávám své zkušenosti dál…“   Zdenka Š.

Kalendář akcí


 

Valašská Senica - Antarik

Horský hotel Antarik je uprostřed lesů v Beskydech téměř na Slovensku. Nejbližší vesnicí je Slovácká Senica (Francova Lhota).
Hotel je situován v překrásné přírodě, mimo civilizaci, hvězdná obloha, lišky zde dávají "dobrou noc" (nejbližší vesnice je cca 8 km).
Příhodné místo ke zvnitřnění se do sebe, což je pro relaxaci i půst žádoucí. Sauna, oheň, cvičení možná i venku na travičce. Procházky nádhernou přírodou.
Možnost masáží, kosmetiky místními přírodními produkty, pedikůra.
Pokoje jsou příjemně a účelně vybavené, kromě dvou mají všechy své sociální zařízení . Vyzývají trávit co nejvíce času venku. TV není.
Wifi dobře dostupná v jídelně. Na pokojích slabá.

Zanechte nám na sebe kontakt, cca do týdne se Vám ozveme a všechna vaše přání k nám vyřešíme.
Je-li vaše přání urgentnějšího rázu. Volejte.

Copyright © 2017 NavodNaTelo.cz

Build concept & Compiled-code: Václav Paták