Návod na tělo

Jak používat lidské tělo,
aby bylo zdravé, štíhlé a nebolelo.

Jednoduchý návod

NNT Praktika Praha - Pánevní dno a hrb pryč 2021/11

NNT Praktika Praha - Pánevní dno a hrb pryč 2021/11

Témata těchto NNT Praktik: Vaše pánevní dno a věci s ním související a "hrb" pryč.

 

Vaše pánevní dno jako klíč k dobře fungujícímu tělu

Inkontinence, problémy s prostatou, impotence a spotřeba viagry svědčí o špatném a nevýhodném stavu pánevního dna žen a mužů.

Čím déle tu jsme, tím méně pracuje správně. Tzn. čím více let nám je, v tím horším stavu pánevní dno máme. Po 40. roku života to většinou pociťujeme intenzivněji a častěji. 
Ženy po porodu nebo porodech daleko dříve.
Váš šťastný sexuální život je závislý na stavu systému pánevních svalů.
Bolesti zad jsou přímo odvislé od stavu systému pánevních svalů.

Zaměříme se na pánev a pánevní dno. Zjistíte, jak silnou podporu v sobě, hluboko uvnitř svého těla, máte. Naučíte se tohoho silného pomocníka využít ve svém běžném životě, v každé životní situaci. Vyzkoušíte si prakticky, jak zvýší pořádné zapojení svalů pánevního dna efekt jakéhokoli cviku, ve sportech podpoří výkon, pozitivně pomůže při změně tvarů těla, klíč např. pro ploché břicho, stejně tak jako pro hladší obličej apod. Zlepší sex a pomůže vyřešit bolesti zad.

Budeme zároveň odstraňovat a uvolňovat napětí, které se současným způsobem života v těle hromadí. Díky aktivaci svalů v pánvi zažijete úlevu od bolestí zad, kloubů.


"Hrb" pryč

Navazujícím tématem těchto Praktik je odstranění tkáně za krkem - v oblasti 7. krčního obratle. Tato oblast se s přibývajícím věkem našich těl zvětšuje a někdy až mohutní do tvaru hrbu. Není to nezbytně nutné. Naše tělo si nevytváři dodatečné tkáně jen tak pro nic za nic. Vždy k tomu má pádný důvod. Vysvětlíme si, jaké vlivy jsou ve hře a jak s nimi naložit. Začneme hrb rozpouštět a doma pak budete moci dál pokračovat do úplného rozpuštění. 
"Hrb", jak je tato zbytnělá tkáň občas hanlivě nazývána, není jen záležitosti kosmetickou. Je zároveň záležitostí zdravotní i duševní naší pohody a komfortu. 
Pokud zatím není "hrb" součástí vašeho těla, ale cítíte občas nebo i často napětí či bolest v oblasti šíje, tento seminář vám ukáže snadné nástroje, jak předejít vytvoření této dodatečné tkáně za krkem (i mnohých dalších).

Program těchto Praktik se  jako vždy přizpůsobí konkrétním přáním jednotlivých účastníků. Připravte si otázky, teoreticky i prakticky se je v rámci časových možností zodpovíme.

Doporučení: jste-li rozhodnuti pro rychlejší pozitivní výsledky, estetické a zdravotní změny, doporučujeme zúčastnit se nejdříve semináře Návod na tělo 1.

 

 

 

Podrobnosti k události

Datum konání 28. 11. 2021 / 9:00
Konec 28. 11. 2021 / 15:30
Cena pro jednotlivce 1.800,- Kč (1 600,- při absolvování i kurzu Návod na tělo I. 26.-27.11.21)
Místo konání
Praha - Studio Tensegrity
Praha, Hanusova 16
Praha - Studio Tensegrity
1.800,00Kč
Sdílet tuto událost:

Zanechte nám na sebe kontakt, cca do týdne se Vám ozveme a všechna vaše přání k nám vyřešíme.
Je-li vaše přání urgentnějšího rázu. Volejte.

Copyright © 2017 NavodNaTelo.cz

Build concept & Compiled-code: Václav Paták