Návod na tělo

Jak používat lidské tělo,
aby bylo zdravé, štíhlé a nebolelo.

Rolfmanuál

NNT Praktika Praha 2023/6 - Pánevní dno - Novinky (+ hrb pryč)

NNT Praktika Praha 2023/6 - Pánevní dno - Novinky (+ hrb pryč)

PÁNEVNÍ DNO - NOVINKY - NNT praktika - Omládněte

Vaše pánevní dno a věci s ním související + hrb za krkem pryč

Pokles orgánů malé pánve, inkontinence, problémy s prostatou, impotence a spotřeba viagry svědčí o špatném a nevýhodném stavu pánevního dna ženských i mužských těl. 

Čím déle tu jsme, tím míň pracuje správně. Tzn. čím více let nám je, v tím horším stavu pánevní dno máme. Po 40. roku života to většinou pociťujeme intenzivněji a častěji. 
Ženy po porodu nebo porodech daleko dříve.


Váš šťastný sexuální život je závislý na stavu systému pánevních svalů. Zpětné vazby účastníků hovoří nadmíru jasně: úžasný sex i po šedesátce, sedmdesátce a více.....věk je jen číslo.


Bolesti zad jsou přímo odvislé od stavu systému pánevních svalů. Okamžitou úlevu od chronických bolestí zad zažívá téměř každý účastník již během semináře.

Cílem těchto Praktik bude ucelený blok cvičení podle principů Návod na tělo a Rolfterapie na téma:

Vaše pánevní dno jako klíč k dobře fungujícímu tělu

Zaměříme se na pánev a pánevní dno. Zjistíte, jak silnou podporu v sobě, hluboko uvnitř svého těla, máte. Naučíte se tohoho silného pomocníka využít ve svém běžném životě, v každé životní situaci. Vyzkoušíte si prakticky, jak zvýší pořádné zapojení svalů pánevního dna efekt jakéhokoli cviku, ve sportech podpoří výkon, pozitivně pomůže při změně tvarů těla, klíč např. pro ploché břicho, stejně tak jako pro hladší obličej apod. Zlepší sex a pomůže vyřešit bolesti zad.

Budeme zároveň odstraňovat a uvolňovat napětí, které se současným způsobem života v těle hromadí. Díky aktivaci svalů v pánvi zažijete úlevu od bolestí zad, kloubů.

Program se  jako vždy přizpůsobí konkrétním přáním jednotlivých účastníků. Připravte si otázky, teoreticky i prakticky se je v rámci časových možností zodpovíme.

"Hrb" pryč

Souvisejícím tématem těchto Praktik je odstranění tkáně za krkem - v oblasti 7. krčního obratle. Tato oblast se s přibývajícím věkem našich těl zvětšuje a někdy až mohutní do tvaru hrbu. Není to nezbytně nutné. Naše tělo si nevytváři dodatečné tkáně jen tak pro nic za nic. Vždy k tomu má pádný důvod. Vysvětlíme si, jaké vlivy jsou ve hře a jak s nimi naložit. Začneme hrb rozpouštět a doma pak budete moci dál pokračovat do úplného rozpuštění. 
"Hrb", jak je tato zbytnělá tkáň občas hanlivě nazývána, není jen záležitosti kosmetickou. Je zároveň záležitostí zdravotní i duševní naší pohody a komfortu. 
Pokud zatím není "hrb" součástí vašeho těla, ale cítíte občas nebo i často napětí či bolest v oblasti šíje, tento seminář vám ukáže snadné nástroje, jak předejít vytvoření této dodatečné tkáně za krkem (i mnohých dalších).

 

Cílem všech seminářů Návod na tělo je mj. uvést v soulad gravitační sílu Země a fasciální síť vašeho těla, aby spolu-pracovaly a dodávaly vám energii. Aby vás gravitace nadnášela. Což sebou přináší tento efekt:

Odstranit bolesti zad

Podpořit svaly pánevního dna a rozpustit "hrb"

Zvednout kontury obličeje a vypadat a cítit se mladší

a mnohé další - to jsou cíle tohoto pohybového semináře.

 

Doporučení: jste-li rozhodnuti pro rychlejší pozitivní výsledky, estetické a zdravotní změny, doporučujeme zúčastnit se nejdříve semináře Návod na tělo 1.

Podrobnosti k události

Datum konání 18. 6. 2023 / 9:00
Konec 18. 6. 2023 / 16:00
Cena pro jednotlivce 1.800,- (1 600,- při absolvování i kurzu Návod na tělo I 16.-17.6. 2023)
Místo konání
Praha - Studio Tensegrity
Praha, Hanusova 16
Praha - Studio Tensegrity
Na tuto událost již registrace nepřijímáme.
1.800,00Kč
Sdílet tuto událost:

Zanechte nám na sebe kontakt, cca do týdne se Vám ozveme a všechna vaše přání k nám vyřešíme.
Je-li vaše přání urgentnějšího rázu. Volejte.

Copyright © 2017 NavodNaTelo.cz

Build concept & Compiled-code: Václav Paták