Návod na tělo

Jak používat lidské tělo,
aby bylo zdravé, štíhlé a nebolelo.

Jednoduchý návod

NNT Praktika - Rolf-principy v pohybu / Plzeň 2023/3

NNT Praktika - Rolf-principy v pohybu / Plzeň 2023/3

NNT praktika - Rolf-principy v pohybu

Celý den cvičení protahování, prodlužování a rozlepování fascií při použití Rolf-principů. Celý seminář budeme zkoumat možnosti vašich "domečků", vašich těl, prostřednictvím soustředěného pohybu využitím principů Rolfterapie..

Stejně jako po Rolfterapii budete bohatě odměněni krásným protažením a pocitem lehkosti.

Velkou poroznost zaměříme na dech, na vaše dýchání, které vás může prodlužovat a zužovat, odstraňovat bolest a stlačení kloubů, působit pozitivně na snížení stresu, nebo naopak.

Věděli jste, kolikrát se za den nadechnete a vydechnete? 22-24tisíc, ano 22-24tisíckrát. Je velký rozdíl, zda využijete kapacitu plic naplno a potenciál dýchání, který se přirozeně nabízí, nebo ne. Zážitek, který nám naše plíce a dýchání mohou poskytnout, rozhodně stojí za to zažít.

Zažijete ještě výraznější tvarování vašeho těla a odstranění bolestí zad - nejnovější NNT nástroje a vychytávky v pohybu. Výsledky jsou vždy velmi rychlé a zřetelné.

Čeká nás den pomalého, jemného, o to intenzivního pohybu dle principů Rolfterapie (SI), krásný den plný protahování, prodlužování a rozlepování fascií při použití rolfprincipů. 

pozn.: Účastníci minulých seminářů vřele doporučují absolvovat také "Návod na tělo 1 Odstranění bolestí zad a menší břicho" dle principů Rolfterapie (Strukturální Integrace). Shodují se, že den dle principů Rolfterapie SI navíc jim zajistil ještě větší pozitivní výsledky, estetické a zdravotní změny, např. upevnění výhodných pohybových návyků, zbavení se vleklých chronických bolestí zad, padající kalhoty zejm. v pase, hladší obličej a krk, ještě lepší nálada a mnohé další.. 

Nabízíme slevu 400,- při absolvování obou ve stejném víkendu.

 

 

Podrobnosti k události

Datum konání 26. 3. 2023 / 9:00
Konec 26. 3. 2023 / 15:30
Cena pro jednotlivce 1 800,- (1 600,- při absolvování i kurzu Návod na tělo I 23.-24.3. 2023)
Místo konání
Plzeň - Studio Balance Plzeň
Kollárova 862/34, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň-Plzeň 3
Plzeň - Studio Balance Plzeň
1.800,00Kč
Sdílet tuto událost:

Zanechte nám na sebe kontakt, cca do týdne se Vám ozveme a všechna vaše přání k nám vyřešíme.
Je-li vaše přání urgentnějšího rázu. Volejte.

Copyright © 2017 NavodNaTelo.cz

Build concept & Compiled-code: Václav Paták