Návod na tělo

Jak používat lidské tělo,
aby bylo zdravé, štíhlé a nebolelo.

Rolfmanuál

Transformující chůze a Face Rolfyoga 2024/08

„Transformující chůze“ a Face (obličejová) Rolfjóga. Nejnovější vytuněnější nástroje*)

Milí přátelé, tento seminář vznikl na základě vašich opakovaných dotazů na mojí rutinní péči o sebe a své tělo a vašich přání, zda by bylo možné vám některé z nich předat. 

Účastníci budou zasvěceni do tajů účinně rychlého tvarování těla a obličeje, a doslova nabití životní energií prostřednictvím originální metodiky "Transformující chůze a Face Rolfjóga" vám ukáži, jak hodně soběstační jste, jak hodně sami svému tělu, "svému domečku", umíte pomoct zdravotně i esteticky. Např. Jak si zvedat horní oční víčka a kontury obličeje, hubnout v pase, zužovat boky během "obyčejné" chůze. Utopie? Kdo mě znáte, víte, že je to realita...
Těším se na vás a věřím, že budete spokojeni. S láskou Zdenka

*) Oblíbený semínář v novém, ještě mnohem účinnéjším provedení. Od doby svého vzniku prošly nástroje významnou změnou a jejich pozitivní efekt je ještě výraznější.

Transformující chůze

Nejpřirozenější pohyb se stane vaším mocným transformačním nástrojem pro tělo i mysl.
Kamkoli půjdete (i jen do obchodu či něco zařídit), budete pomáhát svému tělu i sami sobě. Ať jdete pak, kam jdete, uvolňujete napětí ve fasciální síti, zapojujete hluboké svaly trupu, pomáháte páteři a kloubům, a esteticky získáváte: vaše tělo mění velmi rychle tvar, prodlužuje se, uvolňují blokády, pas se zužuje (kalhoty padají), zvedají se horní oční víčka, pánevní dno se aktivuje, hrb za krkem se rozpouští. Po dvou dnech praktikování cítí pozitivní překvapivé účinky každý účastník. Praktický nácvik Transformující chůze probíhá v překrásné přírodě Českého středohoří.

Face (obličejová) Rolfjóga

Úplně jiný pohled na obličej, jeho tvarování a práci s ním. Unikátní metoda vám pomůže vypadat o 10 a více let mladší.
Pozvednutí kontur obličeje, vyhlazení rýh na krku, kolem očí, na čele, atd.

Rolfcvičení - Rolfjóga

Rolfcvičení (Rolfpilates+Rolfjóga) zaměřené na témata tohoto semináře. Úplně jiný pohled na obličej, jeho tvarování a práci s ním se promítne i do Rolfcvičení. Zároveň s pozitivním ovlivněním obličeje dojde ke tvarování těla, zužování partií pasu, stehen, prodlužování a vyhlazování krku, vyhlazování obličeje. Součástí Rolfcvičení v rámci semináře je také práce se svaly pánevního dna a techniky odstranění "hrbu" za krkem.

Odborný program:

Teorie, praxe, průběžný nácvik a souvislosti Transformující chůze, FaceRolfjógaRolfcvičení (Rolfpilates+Rolfjóga) zaměřené na témata tvarování těla, zužování partií pasu, stehen, prodlužování a vyhlazování krku, vyhlazování obličeje, aktivace svalů pánevního dna a odstraňování hrbu za krkem.

Časový harmonogram:

  • Sobota: 10:00 -19:00 hod.
  • Neděle: 9:00 - 15:00 hod.

Program každého NNT Speciálu se vždy k hlavní tematice přizpůsobí konkrétním přáním jednotlivých účastníků. Připravte si otázky, teoreticky i prakticky se je v rámci časových možností zodpovíme.

Ubytování:

Není v ceně - účastníci si zajišťují a hradí sami. 

Možnost přespání ve studiu ve vlastním spacáku: 350,-/noc

Strava:

Není v ceně - účastníci si zajišťují sami. V blízkosti studia se nachází útulné restaurace a bistra a kavárny se zahrádkami přímo na Mírovém náměstí, zóně chráněné UNESCO. 

 

Podrobnosti k události

Datum konání 03. 8. 2024 / 10:00
Konec 04. 8. 2024 / 15:30
Cena pro jednotlivce 5.500,00Kč
Místo konání
Litoměřice - Studio NNT
Máchovy Schody 242/5, Město, 412 01 Litoměřice
Litoměřice - Studio NNT
5.500,00Kč
Sdílet tuto událost:

Zanechte nám na sebe kontakt, cca do týdne se Vám ozveme a všechna vaše přání k nám vyřešíme.
Je-li vaše přání urgentnějšího rázu. Volejte.

Copyright © 2017 NavodNaTelo.cz

Build concept & Compiled-code: Václav Paták