Návod na tělo

Jak používat lidské tělo,
aby bylo zdravé, štíhlé a nebolelo.

Rolfmanuál

Speciál Pánevní dno a hrb pryč - víkendový speciál Praha

Speciál Pánevní dno a hrb pryč - víkendový speciál Praha

Speciál Pánevní dno a hrb pryč  v - Praze" -  aneb Omládněte

Vaše pánevní dno a věci s ním související + hrb za krkem pryč

Čím déle tu jsme, tím míň pracuje správně. Tzn. čím více let nám je, v tím horším stavu pánevní dno máme. Po 40. roku života to většinou pociťujeme intenzivněji a častěji. 
Ženy po porodu nebo porodech daleko dříve.

Váš šťastný sexuální život je závislý na stavu systému pánevních svalů. Zpětné vazby účastníků hovoří nadmíru jasně: úžasný sex i po šedesátce, sedmdesátce a více.....věk je jen číslo.

Bolesti zad jsou přímo odvislé od stavu systému pánevních svalů. Okamžitou úlevu od chronických bolestí zad zažívá téměř každý účastník již během semináře.

Pokles orgánů malé pánve, inkontinence, problémy s prostatou, impotence a spotřeba viagry svědčí o špatném a nevýhodném stavu pánevního dna ženských i mužských těl. 

Pokles kontur obličeje, spadlá horní víčka a neradostný pocit ze sebe samých napovídají o rezervách ve fungování svalů pánevního dna.

Prosedíte velkou část dne? Stresujete se? Zatahujete břicho? Tvrdě sportujete? Posilujete? Běháte? Makáte? Byli jste na lyžích? Tlačíte na WC? Žijete v napětí? Je vám více než 40...50 let?...

Pokud je "ano" odpovědí na některé či všechny otázky, je čas nejen pomoci pánevnímu dnu, ale zároveň páteři, kolenům a také zvednout oční víčka a kontury vašeho obličeje. Neinvazivně. Výše uvedené aktivity patří k těm, které vašemu tělo mohou stahovat oční víčka dolů, zejména viditelné už to je po 40.-50. roce života.

Cílem těchto Praktik bude ucelený blok cvičení, chápání, teorie podle principů Návod na tělo a Rolfterapie na téma:

Pánevní dno jako klíč k dobře fungujícímu a krásnému tělu a obličeji

Nejnovější a nejsilnější nástroje, které teď máme k dispozici pro pozitivní změnu těla. Výsledky a efekty tohoto pohybového semináře:

Aktivace výhodně svalů pánevního dna a rozpuštění "hrbu" za krkem
Odstranění bolesti zad - bederní páteře
Omlazení obličeje - zvednutí kontur...vypadat a cítit se mladší a svěžejší
Sexuální zážitky pak krásné jak nikdy
Zprůchodnění cesty pro uvolněnou energii do mozku a vyšších energetických center těla
Krásné pocity ze sebe sama, souznění a propojení se sebou samými

a mnohé další (budu moc ráda, když mi pak napíšete vaše vlastní další)

Zaměříme se na pánev a pánevní dno. Zjistíte, jak silnou podporu v sobě, hluboko uvnitř svého těla, máte. Naučíte se tohoho silného pomocníka využít ve svém běžném životě, v každé životní situaci. Vyzkoušíte si prakticky, jak zvýší pořádné zapojení svalů pánevního dna efekt jakéhokoli cviku, ve sportech podpoří výkon, pozitivně pomůže při změně tvarů těla, klíč např. pro ploché břicho, stejně tak jako pro hladší obličej apod. Zlepší sex a pomůže vyřešit bolesti zad.

Budeme zároveň odstraňovat a uvolňovat napětí, které se současným způsobem života v těle hromadí. Díky aktivaci svalů v pánvi zažijete úlevu od bolestí zad, kloubů.

Přes pánevní dno k uvolnění tvořivé a životadárné energie - budeme také pracovat na zprůchodnění cesty pro její stoupání do vyšších energetických center. Během práce s touto energií můžete zažívat příjemné až orgasmické pocity. 

Program se  jako vždy přizpůsobí konkrétním přáním jednotlivých účastníků. Připravte si otázky, teoreticky i prakticky se je v rámci časových možností zodpovíme.

"Hrb" pryč

Souvisejícím tématem těchto Praktik je odstranění tkáně za krkem - v oblasti 7. krčního obratle. Tato oblast se s přibývajícím věkem našich těl zvětšuje a někdy až mohutní do tvaru hrbu. Není to nezbytně nutné. Naše tělo si nevytváři dodatečné tkáně jen tak pro nic za nic. Vždy k tomu má pádný důvod. Vysvětlíme si, jaké vlivy jsou ve hře a jak s nimi naložit. Začneme hrb rozpouštět a doma pak budete moci dál pokračovat do úplného rozpuštění. 
"Hrb", jak je tato zbytnělá tkáň občas hanlivě nazývána, není jen záležitosti kosmetickou. Je zároveň záležitostí zdravotní i duševní naší pohody a komfortu. 
Pokud zatím není "hrb" součástí vašeho těla, ale cítíte občas nebo i často napětí či bolest v oblasti šíje, tento seminář vám ukáže snadné nástroje, jak předejít vytvoření této dodatečné tkáně za krkem (i mnohých dalších).

Cílem všech seminářů Návod na tělo je mj. uvést v soulad gravitační sílu Země a fasciální síť vašeho těla, aby spolu-pracovaly a dodávaly vám energii. Aby vás gravitace nadnášela.

Doporučení: jste-li rozhodnuti pro rychlejší pozitivní výsledky, estetické a zdravotní změny, doporučujeme zúčastnit se také seminářů Návod na tělo/Rolfmanual 1 a 2.

Storno podmínky

  • zrušení účasti 1 týden a méně před zahájením semináře - vrácení 0% zálohy (celá záloha propadá bez nároku na vrácení)

Podrobnosti k události

Datum konání 30. 11. 2024 / 9:30
Konec 01. 12. 2024 / 15:00
Cena pro jednotlivce 5.900,00Kč
Místo konání
Praha - Studio Tensegrity
Praha, Hanusova 16
Praha - Studio Tensegrity
5.900,00Kč
Sdílet tuto událost:

Zanechte nám na sebe kontakt, cca do týdne se Vám ozveme a všechna vaše přání k nám vyřešíme.
Je-li vaše přání urgentnějšího rázu. Volejte.

Copyright © 2017 NavodNaTelo.cz

Build concept & Compiled-code: Václav Paták