Návod na tělo

Jak používat lidské tělo,
aby bylo zdravé, štíhlé a nebolelo.

Rolfmanuál

Seminář PRAHA 2017 - detail akce

Seminář PRAHA 2017 - detail akce

Rolfcvičení (Rolfjóga Rolfpilates) kdy a kde Rolfcvičit

Seminář PRAHA 2017 - detail akce

Nic není trvalé, vše lze změnit.

Ing. Zdenka ŠímováVíme, že GRAVITACE působí všude a neustále, ale často nevíme, jak ji využít, aby naše tělo formovala a ne deformovala. Našich sedm doopravdy jednoduchých nástrojů je překvapivě účinným řešením. Kromě vymizení chronických bolestí hlavy a páteře, pocitů únavy a tíže se Vám prosvětlí pohled na život a uzříte jej z příjemné pohodové perspektivy.

„Po těžkém úrazu jsem se dozvěděla, že mi hrozí ochrnutí od krku dolů. Můj život se rázem změnil. Objevila jsem Rolf-terapii, která mi pomohla se uzdravit a vrátit se do normálního života. Změnil se mi postoj těla, jsem štíhlejší a sebevědomější. Mám šťastnou rodinu a nádherné děti. Teď předávám své zkušenosti dál…“   Zdenka Š.

Kalendář akcí


 

Řecko - Hotel The Grove - Peloponés

Přímořský 4hvězdičkový hotel v Nafpliu

Čtyřhvězdičkový hotel Grove Seaside v Nafpliu má úžasnou polohu uprostřed voňavých zahrad, úžasného přírodního prostředí a nekonečného modrého moře. Malebné prostředí na pláži Plaka umožňuje cestujícím plně se uvolnit ve 140 hotelových stylových pokojích, které mísí tradiční architekturu s moderními vymoženostmi. Tento okouzlující hotel s výhledem na pláž nabízí dokonalou volbu pro rodiny, přátele a páry, které se chtějí uchýlit do nádherného ubytování u pláže a přitom zůstat v blízkosti některých z nejlepších atrakcí v Nafpliu.

Zanechte nám na sebe kontakt, cca do týdne se Vám ozveme a všechna vaše přání k nám vyřešíme.
Je-li vaše přání urgentnějšího rázu. Volejte.

Copyright © 2017 NavodNaTelo.cz

Build concept & Compiled-code: Václav Paták