Návod na tělo

Jak používat lidské tělo,
aby bylo zdravé, štíhlé a nebolelo.

Jednoduchý návod

Detox - II. / srpen 2019

Detox - II. / srpen 2019


Současně s provedením Vaší osobní detoxikace si celým kurzem zažíváme jedinečnou techniku tvarování těla při činnostech běžného života, která vytváří pěkné, zdravé a vitální tělo. Člověk dnešní doby daleko více času stráví při běžných aktivitách než vědomým pohybem. Poměr cca 100 hodin : 1-3 hodinám cvičení týdně jednoznačně vypovídá o tom, co naše tělo formuje více.

Informace k místu a Hotelu

Horský hotel Antarik je uprostřed lesů v Beskydech téměř na Slovensku. Nejbližší vesnicí je Slovácká Senica (Francova Lhota).
Hotel je situován v překrásné přírodě, mimo civilizaci, hvězdná obloha, lišky zde dávají "dobrou noc" (nejbližší vesnice je cca 8 km).
Příhodné místo ke zvnitřnění se do sebe, což je pro relaxaci i půst žádoucí. Sauna, oheň, cvičení možná i venku na travičce. Procházky nádhernou přírodou.
Možnost masáží, kosmetiky místními přírodními produkty, pedikůra.
Pokoje jsou příjemně a účelně vybavené, kromě dvou mají všechy své sociální zařízení . Vyzývají trávit co nejvíce času venku. TV není.
Wifi dobře dostupná v jídelně. Na pokojích slabá.

Další aktivity:

PROVEDENÍ VAŠÍ OSOBNÍ DETOXIKACÍ, CVIČENÍ, PROCHÁZKY, PŘEDNÁŠKY o tom, co se děje při detoxikaci, o všem výhodném pro vás: o přirozeném pohybu a přirozeném stravování, MEDITACE, SAUNA, RELAXACE, MASÁŽE. Program kurzu je dobrovolný.

Cena kurzu zahrnuje:

...celodenní program s profesionálními lektory, odborný dohled nad průběhem detoxikace každého účastníka, individuální konzultace a provedení Vaší jedinečnou očistou, 2x denně speciální cvičení, odborné přednášky o pro člověka výhodné výživě a pohybu, metodiku Návod na tělo, zdravotní procházky, tématické filmy, ubytování, celodenní tekutá strava.

Rezervace a Objednávka

Pro závaznou rezervaci je třeba uhradit nevratnou zálohu ve výši 4.000,- (pro jednolůžkový pokoj 5.200,-) nebo 2000,- v případě, že jde o víkendovou verzi kurzu (pro jednolůžkový pokoj 2.600,-).
platbu proveďte na na účet číslo: 19-5926210207/0100

Storno podmínky
  • při odeslání žádosti o zrušení účasti 60 a více pracovních dnů před zahájením pobytu - BUDE předplatba vrácena v plné výši
  • při odeslání žádosti o zrušení účasti 59 a méně pracovních dnů před zahájením pobytu - NEBUDE předplatba ani její část vrácena. Celá předplatba propadne ve prospěch pořadatele akce.
 Přípkatky
  • na dvoulůžkovém pokoji s vlastním soc. zařízením je příplatek za neobsazené druhé lůžko je cca 200,-/noc (na dvoulůžkovém pokoji jeden člověk).
  • na dvoulůžkovém pokoji se společným soc. zařízením přes chodbičku naproti je příplatek za neobsazené druhé lůžko cca 200,-/noc (na dvoulůžkovém pokoji jeden člověk).

Podrobnosti k události

Datum konání 29. 7. 2019 / 13:00
Konec 04. 8. 2019 / 10:00
Cena pro jednotlivce 9500 Kč (na dvoulůžkovém pokoji s vlastním soc. zařízením) nebo 8960 Kč (na dvoulůžkovém pokoji se společným soc. zařízením přes chodbičku naproti)
Místo konání
Valašská Senica - Antarik
Valašská Senice 1, 756 14 Valašská Senice, Česko
Valašská Senica - Antarik
Na tuto událost již registrace nepřijímáme.
9.500,00Kč
Sdílet tuto událost:

Zanechte nám na sebe kontakt, cca do týdne se Vám ozveme a všechna vaše přání k nám vyřešíme.
Je-li vaše přání urgentnějšího rázu. Volejte.

Copyright © 2017 NavodNaTelo.cz

Build concept & Compiled-code: Václav Paták