Návod na tělo

Jak používat lidské tělo,
aby bylo zdravé, štíhlé a nebolelo.

Rolfmanuál

A dokázala! Jsem nesmírně mile překvapená. A mám teď větší důvěru sama k sobě.

... změnit své výživové stereotypy a snížit svoji hmotnost. A zbavit se přebytečných špeků. Má očekávání kurz splnil.

... celkovou očistu těla i mysli. Mé očekávání kurz splnil na 200%.

... Cítím se teď hezky, lehčí, čistější a klidnější.

... Sama doma bych to poprvé těžko zvládala.

Chtěla bych vám moc poděkovat, protože tatínek nejen že nenadával, že jsem ho nechala týden bez jídla :), ale také po kurzu totálně změnil svoje stravovací návyky a stále se drží téměř veganského jídelníčku. Absolvování kurzu se pozitivně projevilo také na jeho přístupu k životu, sobě samému a svému okolí, je teď moc spokojený a my všichni také :).
Mluvil o velmi dobrém fyzioterapeutovi (rolfterapeutovi), který se jim na detoxu věnoval. Chtěla bych tatínkovi jako další dárek koupit pár návštěv, mohla byste mi zaslat kontakt?
Ještě jednou moc děkuji za dokázání téměř nemožného a přeji vám mnoho dalších úspěšných a spokojených klientů!

Aktuální velikost džínů 29 ( z původních 34 až 36). Za to Vám nikdy nepřestanu být vděčná, protože celý proces jsem si nastartovala právě díky Vám a pobytu s Vámi.

V roce 2015 jsem byla poprvé v květnu na týden a mám moc dobré zkušenosti, tak je na to zvědavá i kamarádka.
Detox mě zbavil nějakých obtíží a ta velmi příjemná je, že jsem se cítila strašně dobře, nic mě nebolelo, zkrátka jsem se úplně vznášela. Bomba. Druhá příjemná věc je snížení váhy. Hlídám si ji zatím stále a to tak , že se každý pátek vážím. Mám tedy od té doby o 8 kg méně, což je pro mě fajn.

... tedy 10 dní. Nájezd byl možná ještě náročnější. Žasli jsme s manželem, jak jde váha dolů a tělo se stále čistí a čistí. Cítíme se skvěle. Já mám pryč alergii na sluníčko, problémy se zažíváním a zlepšil se mi zrak, minimálně o jednu dioptrii a zmizelo mi rozostřené vidění.

Chtěla jsem se naučit lépe se stravovat a také zhubnout. Kurz mě příjemně překvapil. Mé prvotní rozpaky a strach jsou pryč. Cítím se výborně.

... pohodu, dobrý pocit sám ze sebe a nové zkušenosti. Děkuji.

... Očekávala jsem jako vždy odpočinek, celkovou očistu hlavy i těla, nové poznatky. A to se na 100% splnilo.

Cítím se pořád skvěle, jsem jak znovuzrozená. Moje tělo je úplně jiné, náhle nejím maso, uzeniny, sladkosti /moje závislosti/ a vůbec mi to nevadí. Nechci se už nikdy vrátit do starých kolejí. Myslím, že obrat nastal v hlavě. Když jsem dospěla k tomu, že všechno jde, ale člověk musí opravdu chtít. Hlavně jsem vděčná tobě. Ty jsi mi otevřela oči. A za to Ti ještě jednou moc děkuji. Jsi takový Anděl, co pomáhá. Zázraky se dějí. Jsem prostě díky Tvému detoxu úplně jiná.

...obavy, které jsem měla, určitě zahnal. Vidím nové možnosti ve cvičení, stravě a očistách. Je to super! Pevně věřím, že se nevrátím ke starým zlozvykům!

... se mi podstatně změnil náhled na stravování.

Dalo mi to hrozně moc a zlepšil se mi zdravotní stav (krevní testy super,křečové žíly skoro pryč, vrásky 0). Díky moc!!!

Zanechte nám na sebe kontakt, cca do týdne se Vám ozveme a všechna vaše přání k nám vyřešíme.
Je-li vaše přání urgentnějšího rázu. Volejte.

Copyright © 2017 NavodNaTelo.cz

Build concept & Compiled-code: Václav Paták