Návod na tělo

Jak používat lidské tělo,
aby bylo zdravé, štíhlé a nebolelo.

Jednoduchý návod

Novoroční detoxikační relax pobyt - volné místo

Novoroční detoxikační relax pobyt  - volné místo

NOVINKA a hned na začátek nového roku 2019 jsme na základě vašeho velkého zájmu připravili pro vás tuto detoxikační novinku.

 

Termín je stanovený přesně tak výhodně, že ihned po vánočních svátcích začnete svůj nový rok "přípravnou" fází (rozpis pošleme), která vás dovede až k Novoročnímu relax detoxu. Zdravý start a návyky budou zahájeny hned zkraje.

Cena: zůstává stejná: 4.900,-/osoba ve dvoulůžkovém pokoji (příplatek za jednolůžkový pokoj 200,-/noc).
Místo - došlo ke změně: Budeme blízko přehrady Seč v pardubickém kraji. viz zde: http://oazasrdce.cz/fotogalerie/foto-oaza-srdce/

 

 

Současně s provedením Vaší osobní detoxikace si celým kurzem zažíváme jedinečnou techniku tvarování těla při činnostech běžného života, která vytváří pěkné, zdravé a vitální tělo. Člověk dnešní doby daleko více času stráví při běžných aktivitách než vědomým pohybem. Poměr cca 100 hodin : 1-3 hodinám cvičení týdně jednoznačně vypovídá o tom, co naše tělo formuje více.

Další aktivity:

PROVEDENÍ VAŠÍ OSOBNÍ DETOXIKACÍ, CVIČENÍ, PROCHÁZKY, PŘEDNÁŠKY o tom, co se děje při detoxikaci, o přirozeném pohybu a přirozeném stravování, MEDITACE, BAZÉN, SAUNA, VÍŘIVKA, RELAXACE, MASÁŽE. Program kurzu je dobrovolný.

Cena kurzu zahrnuje:

...celodenní program s profesionálními lektory, odborný dohled nad průběhem detoxikace každého účastníka, individuální konzultace a provedení Vaší jedinečnou očistou, 2x denně speciální cvičení, odborné přednášky o pro člověka výhodné výživě a pohybu, metodiku Návod na tělo, zdravotní procházky, tématické filmy, ubytování, celodenní tekutá strava.

Rezervace a Objednávka

Pro závaznou rezervaci je třeba uhradit nevratnou zálohu ve výši 4.900,- (pro jednolůžkový pokoj 5.100,-).
platbu proveďte na na účet číslo: 19-5926210207/0100

Storno podmínky
  • při odeslání žádosti o zrušení účasti 60 a více pracovních dnů před zahájením pobytu BUDE předplatba vrácena v plné výši
  • při odeslání žádosti o zrušení účasti 59 a méně pracovních dnů před zahájením pobytu NEBUDE přetplatba ani její část vrácena. Celá předplatba propadne ve prospěch pořadatele akce.
 Přípkatky

Za jednolůžkový pokoj je CZK 200,- /noc/osoba.

Podrobnosti k události

Datum konání 10. 1. 2019 / 14:00
Konec 13. 1. 2019 / 10:00
Cena pro jednotlivce 4.900,00Kč
Místo konání
Horní Bradlo - Oáza Srdce
Vršov 19, 539 53 Horní Bradlo
Horní Bradlo - Oáza Srdce
Na tuto událost již registrace nepřijímáme.
4.900,00Kč
Sdílet tuto událost:

Zanechte nám na sebe kontakt, cca do týdne se Vám ozveme a všechna vaše přání k nám vyřešíme.
Je-li vaše přání urgentnějšího rázu. Volejte.

Copyright © 2017 NavodNaTelo.cz

Build concept & Compiled-code: Václav Paták